Шини Sava

Сортування:

за ціною за назвою ▲

На сторінку:

102550
Шины - Sava Intensa HP
SAVA INTENSA HP - це нещодавно розроблена високошвидкісна шина; нова конструкція (оптимізований рисунок протектора, що недавно з'явилася гумова суміш на основі силіки) - поєднання тривалості терміну служби і відмінних характеристик.
- рівномірний знос (завдяки оптимізованому рисунку протектора), збільшення пробігу (в поєднанні з новими полімерами в гумовій суміші);
- чудове зчеплення на мокрій дорозі, більш короткий гальмівний шлях, краща керованість (завдяки нової суміші гуми на основі силіки);
- низький опір коченню;
- довговічність.
Купити шини відмінної якості з доставкою пропонує наш Інтернет-магазин. У нас приємні ціни.
СезонТип автоІндекси
82-475кг, H-210
Є1
-
+
841 грн
В 1 клік
Шины - Sava Trenta M + S

Довговічні й надійні зимові шини Trenta M+S Sava, були розроблені спеціально для економних власників фургонів і легких вантажівок, що експлуатуються навіть в самий екстремальний зимовий період. Завдяки четырехблочному протектору та оригінальності його малюнка забезпечується хороше зчеплення та гальмування в жорстких умовах. Дана модель відрізняється високою якістю продукції і прийнятною для більшості ціною. Дана модель ще й придатна до шипуванню.

Головні переваги:

- надійне управління;

- великий ресурс пробігу;

- самоочищення;

- гарантована безпека перевезення навіть у найбільш несприятливу погоду;

- високий опір акваплануванню.

Якщо ви хочете в місті Київ шини купити – наш Інтернет-магазин надає найбільш широкий асортимент гуми для будь-яких потреб.

СезонТип автоІндекси
106-950кг, T-190
Є2
-
+
1851 грн
В 1 клік